MEXTRA
meble dla HoReCa

To, co najlepsze, powstaje z potrzeby. MEXTRA wpisuje się w tę regułę. Od lat obserwujemy funkcjonowanie branży hotelarskiej i gastronomicznej. Dostrzegamy, jak ważną rolę pełni tu wyposażenie. Dla dobrych wrażeń klientów, dla komfortu ich pracowników, dla oszczędności czasu i pieniędzy – tworzymy meble na miarę potrzeb. Produkcja i dystrybucja produktów dla sektora HoReCa to nasza specjalność.
ZOBACZ WIDEO
Ludzie to podstawa naszej firmy. To dzięki ich ciężkiej pracy i nastawieniu na cel nasza firma każdego roku wzrasta o kilkadziesiąt procent. Stworzyliśmy produkty, które podbijają rynki całej Europy. Jesteśmy polską firmą ze światowym potencjałem, dla której nadrzędnym celem jest zadowolenie każdego klienta.

Piotr Domiański

Prezes Zarządu
Rzetelność to fundament naszej firmy. Dzięki temu, od początku działalności wyróżniamy się uczciwością wobec naszych klientów i dostawców. Pozwala nam to świadomie inwestować w rozwój firmy, nieustannie wzmacniając naszą pozycję rynkową

Małgorzata Jaremko

Wiceprezes Zarządu
Zarzad
Dyrektor Magazynu i Produkcji
Dyrektor Sprzedaży B2B Dyrektor Importu
Dyrektor Operacyjny
Dyrektor Sprzedaży B2C Dyrektor Marketingu

Poznaj nasz zespół

Natalia

Natalia Skorecka

Z-Ca Dyrektora Operacyjnego
Od ośmiu lat jestem odpowiedzialna za jakość procesów realizacji zamówień dla klientów z całej Europy. Ich optymalizacja jak i efektywne wykorzystanie zasobów, to filary moich działań. Moją ambicją jest zapewnienie wysokiej jakości realizacji zamówień oraz ich stuprocentowej terminowości.
Dominika

Dominika Łyczkowska

Kierownik Sprzedaży
Sprzedaż to codzienne mierzenie się z wyzwaniami. Dzięki zespołowi doświadczonych specjalistów każdego dnia odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, proponując idealne rozwiązania dla biznesu oraz oferując najwyższą jakość obsługi i profesjonalne doradztwo. Realizowane cele oraz osiągane rezultaty są wynikiem determinacji, zaangażowania oraz pasji do tego co robię. Największą satysfakcję daje mi mój zmotywowany do działania zespół jak i każdy zadowolony klient.
Łukasz

Łukasz Kicol

Kierownik Produkcji
Jak przy wspinaczce na alpejskie szczyty tak samo w produkcji musisz mieć wokół siebie kompetentne, zaangażowane i ambitne osoby. Zaufanie i wzajemna odpowiedzialność pozwala osiągnąć sukces. Tak postrzegam moją pracę i budowanie zespołu ludzi myślących podobnie i dążących do osiągania wyznaczonych celów. W połączeniu z moim doświadczeniem technicznym z innych branż produkcyjnych jestem w stanie z moim zespołem realizować najbardziej wymagające projekty produkcyjne.
Magdalena

Magdalena Domiańska

Pełnomocnik Zarządu
Perfekcyjna organizacja pracy, czy szerokorozumiana dokładność to kompetencje jakie zdobyłam kończąc studia z Analityki Medycznej. Prawdziwą satysfakcję z pracy odkryłam uczestnicząc w ambitnym rozwoju MEXTRA. Moją odpowiedzialnością jest wpierać Zarząd w realizacji celów spółki, czego efekty napędzają mnie do dalszego działania. To przyjemność obserwować jak każdego dnia nasza firma wzrasta, a tworzący ją ludzie są zgranym zespołem dążącym do spełniania wymierzonych celów.
Adam

Adam Baran

Kierownik Logistyki
25letnie doświadczenie zdobyte w branży TSL, pozwala mi na elastyczne podejście do wyzwań stawianych przede mną i moim działem. Poza dobrem firmy i zadowoleniem klientów, najwyższą wartością jest dla mnie zespół i harmonijny rozwój ludzi, z którymi mam ogromną przyjemność pracować. Lubię aktywnie wypoczywać, podziwiać świat i staram się podczas podróży porozumiewać z napotkanymi ludźmi w ich rodzimych językach.
Ewa

Ewa Dąbrowska

Główna Księgowa
Rozwój firmy i przyjazna atmosfera to powody, dla których jestem częścią tej firmy. Odpowiadam za jeden z kluczowych działów - księgowość, a przy tak szybkim rozwoju firmy jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko. Na co dzień moim zadaniem jest: weryfikacja rozliczeń i najciekawsze – sprawozdania i podatki. Jestem bardzo dumna, że jestem członkiem tego zespołu.
Bozena

Bożena Liszka

Kierownik Szwalni
Jestem kierownikiem szwalni od początku jej powstania, wprowadzając krok po kroku naszą pracownię do życia. Zarządzam zespołem szwaczek i krojczych, dbając o najwyższą jakość naszych produktów. Nasza szwalnia realizuje zarówno zamówienia na nasze meble, jak i spełnia specjalne życzenia klientów, tworząc tekstylia o najwyższej jakości.
Katarzyna

Katarzyna Niemiec

Purchasing Manager
Jestem kierownikiem Działu Importu i na co dzień zarządzam czteroosobowym zespołem. Naszym celem jest zapewnienie stałej dostępności produktów, aby klienci mogli je zamówić, gdy tego potrzebują. Świetna organizacja pracy, planowanie i umiejętności analityczne to posiadane przeze mnie kompetencje, które pozwalają mi skutecznie zarządzać procesami zakupowymi.
Magdalena

Magdalena Połeć

Kierownik Marketingu ds. Operacyjnych
Jako kierownik marketingu, moim celem jest realizacją innowacyjnych strategii marketingowych rozwijających firmę. Współpracuję z działami handlowymi zdobywając głęboką wiedzę o potrzebach klientów. Na co dzień kieruję zespołem utalentowanych programistów i specjalistów, harmonizując ich umiejętności w celu tworzenia spójnych i efektywnych kampanii.

Historia firmy

 • Kwiecień 2011
  Utworzenie firmy
  W kwietniu 2011, rodzeństwo Piotr Domiański i Małgorzata Jaremko zawiązali spółkę MEXTRA GROUP, dystrybuującą meble bankietowe na terenie Polski.
 • Maj 2012
  Zespół na 5
  Po niespełna 13 miesiącach byliśmy już zespołem na 5. W pięć osób mogliśmy przenosić góry! Taki był maj 2012.
 • Listopad 2012
  Pierwszy e-sklep za granicą
  W listopadzie 2012 rozpoczęliśmy sprzedaż mebli przez naszą pierwszą, eksportową stronę www. Z racji na niewielką odległość, Czechy i Słowacja stały się naszą pierwszą, strategiczną destynacją eksportową.
 • Czerwiec 2015
  Uruchomienie produkcji tekstyliów
  Czerwiec 2015 – uruchamiamy szwalnię obrusów i pokrowców na krzesła. W nasze szeregi wstępują profesjonalne Szwaczki, a dźwięk telefonów przebija odgłos maszyn.
 • Październik 2015
  Produkcja krzeseł bankietowych MAESTRO
  W październiku 2015 rozpoczęliśmy własną produkcję krzeseł bankietowych. Linia MAESTRO, popularna do dzisiaj, dała naszym klientom możliwość zakupu dowolnie skonfigurowanych krzeseł, z ekspresową realizacją w 30 dni.
 • Wrzesień 2016
  Przeprowadzka, powiększenie obiektu do 6000 m2
  Spełniamy marzenia o dużej siedzibie. We wrześniu 2016 przeprowadzamy się do obiektu, który pomieści nas wszystkich i da zapas na dalszy rozwój. Hale magazynowe, infrastruktura, przestronna produkcja daje nam poczucie spełnienia.
 • Listopad 2016
  Mamy własną stolarnię!
  W listopadzie 2016 uruchomiliśmy własną stolarnię. Potrafimy już sami produkować blaty do stołów, a w powietrzu czuć zapach drewna.
 • Grudzień 2017
  Jest nas 50 osób!
  Dynamiczny rozwój firmy wymaga dynamicznego dopasowania struktury. Już 5 lat po zawiązaniu spółki, w grudniu 2017 roku nasz zespół tworzy 50 osób.
 • Listopad 2018
  Nasze krzesła dostały nagrodę!
  W listopadzie 2018 na targach HORECA w Krakowie, otrzymaliśmy nagrodę za Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii, doceniając produkowane przez nas krzesła bankietowe MAESTRO.
 • Listopad 2019
  Sprzedaliśmy milion krzeseł
  W listopadzie 2019 sprzedaliśmy milionowe krzesło! Nasze meble można spotkać w większości krajów Europy!
 • Wrzesień 2020
  Oddział Warszawa
  Potrzebujemy być bliżej Klientów z centralnej Polski. We wrześniu 2020 otwieramy Oddział Warszawa, gdzie poza magazynem odbioru towarów, przygotowaliśmy przestronny showroom.
 • Listopad 2020
  Jest nas 90 osób
  Rozwój poszczególnych działów w firmie oraz cel utrzymania wysokich standardów jakości obsługi i serwisu, dały nam argumenty do zatrudnienia 90tej osoby!
 • styczeń 2022
  Automatyzacja magazynu i procesów realizacji zamówień
  W styczniu wprowadziliśmy nowy system informatyczny i zautomatyzowaliśmy procesy magazynowe i produkcyjne. Nowe technologie pozwoliły realizować zamówienia jeszcze szybciej. Zmieniamy się dla Was.
 • czerwiec 2023
  Produkujemy blaty kompaktowe HPL i blaty drewniane fornirowane
  W 2022 poszerzyliśmy naszą produkcję o nowoczesne blaty kompaktowe HPL oraz blaty drewniane fornirowane. Nasza oferta jest jeszcze bardziej dopasowana do restauracji i kawiarni.
 • Dzisiaj
  A dzisiaj myślimy o tym, jak być lepszym jutro.

MEXTRA w liczbach

 • 25

  Sprzedajemy na 25 rynków w całej Europie

 • 100

  Zatrudniamy ponad 100 wykwalifikowanych specjalistów

 • 30 000

  Miesięcznie sprzedajemy ponad 30 000 krzeseł

 • 6 000

  Miesięcznie sprzedajemy ponad 6 000 stołów

 • 350

  Każdego dnia produkujemy ponad 350 blatów do stołów

 • 6 000

  Posiadamy 6000 m2 powierzchni magazynowej

Dołącz do naszej sieci partnerów handlowych

Jesteśmy producentem mebli dla branży HoReCa.
Naszym Partnerom oferujemy konkurencyjne warunki handlowe oraz pełne wsparcie działów sprzedaży i marketingu.
Poznaj naszą ofertę dla Partnerów Handlowych
więcej

Realizacje

  Back to top