Produkcja

Zobacz i przekonaj się jak produkujemy Twoje meble. Nasza wykwalifikowana kadra gwarantuje stałą, wysoką jakość oraz terminowość realizowanych zamówień.
Icon check
Produkcja stołów
Icon check
Stolarnia
Icon check
Szwalnia
Icon check
Produkcja krzeseł
Icon check
Tapicernia

Produkcja stołów i blatów

Produkcja blatów i stołów to jeden z ważniejszych filarów działalności naszej firmy. Inwestujemy w nowoczesne maszyny i technologie, aby dostarczać produkty, które spełniają wysokie standardy jakości. Korzystamy najnowocześniejszych urządzeń takich, jak: piły panelowe, okleiniarki krzywoliniowe, okleiniarki prostoliniowe oraz centra obróbcze renomowanych producentów: HOMAG, IMA oraz HOLZ-HER. Poza ofertą standardową na blaty do naszych stołów realizujemy również zamówienia specjalne na podstawie specyfikacji klienta.

Produkcja krzeseł

Krzesła bankietowe w niestandardowej tapicerce gotowe do odbioru już w 25 dni – z nami to możliwe! Jesteśmy jedynym producentem Polskich Krzeseł Bankietowych MAESTRO. Klient projektuje, MEXTRA produkuje. Do Państwa dyspozycji oddajemy 13 modeli krzeseł, ponad 130 kolorów ram oraz ponad 600 tapicerek o różnej strukturze i odcieniach. Polska produkcja to również polska jakość. Potwierdzeniem tego jest 4 letnia gwarancja i Atest Wytrzymałości aż do 200 kg.

Tapicernia i szwalnia

W MEXTRA stawiamy na kompleksowość. Uzupełnieniem oferty krzeseł i stołów są tekstylia, które szyjemy dla Państwa we własnej szwalni. Fachowy zespół wyspecjalizowanych szwaczek i tapicerów każdego dnia produkuje setki obrusów, pokrowców bankietowych czy tapiceruje krzesła pod indywidualne zamówienie klienta. W standardzie zapewniamy najwyższą jakość wykończenia, setki tkanin, różnorodność wykończeń i dokładne dopasowanie tekstyliów na meble z własnej oferty lub inne, już posiadane przez klientów.

Własny transport

Bezpieczna i punktualna dostawa to dla nas priorytet. Oferujemy dostawę własną flotą pojazdów nadzorowaną przez naszych logistyków lub dostawę powierzoną naszym partnerom takim, jak: DB Schenker, Raben czy DHL. Zamówienia możemy dostarczyć zarówno do Państwa siedziby jak i pod drzwi Państwa klienta w dowolne miejsce w Europie.

Magazyn

Nasz magazyn komponentów i zautomatyzowany proces realizacji zamówień to kluczowe elementy naszej strategii biznesowej. Nasza firma jest gotowa na każde zamówienie, niezależnie od jego wielkości czy specyfikacji, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymają wysokiej jakości meble w terminie. Nasza zdolność do utrzymywania dużych stanów magazynowych i stałej dostępności produktów daje naszym klientom poczucie pewności i komfortu.

MEXTRA w liczbach

 • 25

  Sprzedajemy na 25 rynków w całej Europie

 • 100

  Zatrudniamy ponad 100 wykwalifikowanych specjalistów

 • 30 000

  Miesięcznie sprzedajemy ponad 30 000 krzeseł

 • 6 000

  Miesięcznie sprzedajemy ponad 6 000 stołów

 • 350

  Każdego dnia produkujemy ponad 350 blatów do stołów

 • 6 000

  Posiadamy 6000 m2 powierzchni magazynowej

O NAS
Back to top